Oluline osa … 

.… yumeiho-teraapias on vaagna asendi korrigeerimisel. Vaagna ebaõige asend võib põhjustada mitmeid terviseprobleeme, nt lülisamba kõverdumist ehk  skolioosi ja siseelundite verevarustuse häiretest tekkivaid vaevusi. Seetõttu on väga tähtis, et sinu vaagen oleks õiges asendis. Lisaks vaagnaliigestele manipuleeritakse seansi käigus ka paljusid teisi liigeseid. 

Yumeiho on pakkunud abi …

… mitmete terviseprobleemide puhul: nt pea-, selja- ja liigesevalud, menstruatsioonivalu, koormusest ja vigastustest taastumine.

Yumeiho’t saab edukalt kasutada ka probleeme ennetava meetodina. Peale yumeiho-seanssi on sinu enesetunne kui uuestisündinul, sinu jäsemete liikuvus on parem ja pea on selgem. Seetõttu on hea külastada yumeiho-terapeuti ja kontrollida oma sisukorda aeg-ajalt ka siis, kui kuskilt ei valuta.

 

Yumeiho-seanss kestab keskmiselt ühe tunni. Teraapiat tehakse matil ja klient on riides. Soovitav on kanda mugavaid/sportlikke rõivaid.

Sõna “Yumeiho” tähendus

Tähtede tähendused:
KOTSU – luu
BAN – vaagen
YU – tugevdamine
MEI – elujõud
HO – meetod

Seega vaagnaluu kaudu elujõu tugevdamise meetod. 

Viimased kaks tähte SEI TAI tähistavad Jaapani kiropraktikat.

Küsimused

kas yumieho seanss võib olla valus?

Ei, Yumeiho tehnikad ei tekita valu. Kui siiski mõnes kehapiirkonnas seansi ajal valulikkust esineb, teavitage sellest terapeuti.

kaua yumeiho seanss kestab?

Seanss kestab keskmiselt ühe tunni. 

kuidas ennast seansiks ette valmistada?

Soovitav on mitte tulla täis kõhuga. Võtta kaasa mugavad/sportlikud riided, milles saad ennast vabalt.

millal peale sünnitust oleks õige aeg tulla teraapiasse?

Sünnitusest peaks olema möödas vähemalt 6 kuud. 

olen pikka aega proovinud rasestuda, kuid see ei ole õnnestunud. kas yumeiho võib mind aidata?

Võib küll. Yumeiho teraapias on selleks olemas vastavad võtted, mida tehakse kindlatel aegadel lähtuvalt menstruaaltsüklist. Küsi lisa terapeudilt.

Palju maksab?

Ühe seansi hind on 50 EUR